V tomto článku nadviažem na môj článok: „Ako som sa uzdravil z chronickej žihľavky“, lebo urinoterapiu, teda liečbu močom som skúšal niekde pred finálnou fázou uzdravenia. Po 7 rokoch užívania tabletiek a absolútne žiadnej zmene v príznakoch ochorenia, som začal hľadať iné možnosti.

V tom čase som pracoval v Seredi, kde pri jednej prechádzke som vstúpil do obchodu s Bachovými kvetmi. Povedal som, čo mi je a ona mi odporučila jedného človeka, ktorý by mi mohol pomôcť. Doteraz je mojim dobrým priateľom. Keď sme sa prvý krát stretli, skoro mi oči vypadli, bol asi o dve hlavy vyšší ako ja. Sú to pekné spomienky. Pozval ma k sebe na čaj a ja som 3 hodiny nasával informácie, ktoré som začal praktikovať.

Pozostávali z 3 bodov. Prvý bol zmena myslenia, druhý bol zmena stravovania a posledný Urinoterapia – liečba močom. Bez prvých dvoch by nebolo možné vypiť žiadny moč. Náš moč smrdí preto, lebo je len odrazom toho, čo do seba dávame. Ako sa stravujeme. 

Bolo pre mňa až neuveriteľné ľahké ho vypiť, keď som odstránil zo svojej stravy vyprážané a mastné veci, mäso, údeniny, umelé veci, sladkosti a podobne.

Zmena myslenia, teda uvedomenia si, že ju tu niečo viac ako poznáme, otvorenie sa niečomu novému, viera v uzdravenie a zmena stravovania sú veľmi dôležité predtým, než začnete s liečbou známou Urinoterapia.

Veľmi mi v začiatkoch pomohla aj táto knižka: Urinoterapia a nemoci.

Najprv som asi 1-2 mesiace menil stravovacie návyky a odstránil zo svojej stravy všetko, čo tam nemá byť a potom som začal s Urinoterapiou. Každé ráno som pil za malý pohár prúd stredného moču a v kúpeľni si s ním natieral chodidlá. Niekedy aj celé telo. Cítil som sa ako po troch redbuloch. Natrieť si močom chodidlá neskutočne preberá a navyšuje našu energiu.

Má to presné postupy, najlepšie sú vysvetlené v knihe. Po pár mesiacoch som cítil výrazný ústup chronickej žihľavky, tak o 50-70%. Už som telo nemal tak obsypané bodkami a nesvrbelo to až tak drasticky. Ale stále tu bola. A vtedy do pár dní som prišiel na skutočnú príčinu môjho ochorenia, uloženú hlboko vo mne. Vtedy odišla nastálo. Píšem o tom viac v článku o uzdravení z chronickej žihľavky.

Pri urinoterapii je zásadná zmena stravovania

Následne som skončil aj s urinoterapiou, lebo už nebola potrebná. Neskôr až po niekoľkých rokoch som si uvedomil, že určite mi tá urinoterapia pomohla, ale zásadná bolo ZMENA stravovania. Až po rokoch som si uvedomil, ako to čo do seba dávame, má vplyv na naše zdravie. To je ako keď do benzínového auta natankujeme diesel. Ďaleko nedôjde. Toto isté robíme s našimi telami.

Potrebujeme sa naučiť ich vnímať, cítiť, čo naše telo skutočne potrebuje. Ono s nami neustále komunikuje na základe pocitov, ale my sme tak potlačení a utlmení, od detstva až do dnešných dní, že nevnímame už ani sami seba.

Ak váhate, či vyskúšať alebo nevyskúšať urinoterapiu, začnite prečítaním si knižky a zmenou stravovania. S ním pôjde všetko ľahšie.

A na záver, nech Vám tá zmena stravovania vydrží a nepodľahnete späť starým pokušeniam a návykom. Lebo aj od toho ako a čo jeme, závisí ako sa cítime, či sme chorý alebo zdravý 🙂

PS: neodsudzujem užívanie liekov. Sám som svedkom, že niekedy dokážu doslova zachrániť život. Píšem však o mojej ceste a ako sa podarilo mne uzdraviť. Všetky moje články a videá vychádzajú z toho poznania. Preto v žiadnom prípade neodporúčam vysádzanie liekov a svoj zdravotný stav konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Share This

Páčil sa Vám článok?

Zdieľaním ho ďalej môžete niekomu pomôcť.