Chronická žihľavka – 7 rokov som na ňu bral tabletky a následne som sa z nej uzdravil za 2 dni. Prvý krát sa prejavila, keď som ako 16 r. chalan dvíhal činky v posilňovni. Spustilo ju teplo. Následne moje telo pokryli červené bodky, ktoré neskutočne svrbeli. Preto sa to volá žihlavka, ako keď spadneš do žihľavy.

Moje dospievanie bola katastrofa. Po všetkom, čo spúšťalo teplo, som sa nevedel doškrabať. Na šport som mohol zabudnúť a jedna z najhorších veci bolo nastúpiť do vyhrievaného autobusu.

V tej dobe v nemocnici poriadne ani nevedeli čo to je, v dnešnej dobe je to už trend.

Po 7 rokoch cpania sa tabletkami som zistil, že mi nijak nepomáhajú. Vysadil som ich. Rozdiel som nevidel žiadny. Začal som hľadať skutočnú príčinu, prečo mi toto telo robí.

Vyskúšal som zmenu stravy, urinoterapiu, bachove kvety, ale chronická žihľavka tu stále bola. Aj keď pri zmene stravy môžem povedať, že o cca 50%-70% ústupila. Zmena stravy robí veľmi veľa, lebo väčšinou jeme to, čo nášmu telu vôbec nerobí dobre.

Skúšal som hocičo, až som jedného dňa nato prišiel. Pochopil som, že chronická žihľavka je len obranná reakcia môjho tela proti niečomu, čo nechcem robiť, resp. čo som v minulosti nechcel robiť.

A čo som fakt nechcel robiť, bolo ako dieťa chodiť na futbal. Nenávidel som to. Robil som to proti svojej vôli. A keď ideme dlhodobo proti sebe, telo nám to pekne spočíta. Časom…

A tak moje vlastné telo vytvorilo chorobu. Chronickú žihlavku, ktorú spúšťa teplo, aby som nemusel už hrávať ten futbal. Nemusel sa nútiť do niečoho, čo ma nebaví.

Len v neskoršom živote sa to prenieslo do všetkého, čo spúšťalo teplo.

Takto rastú všetky dlhodobo neriešené problémy.

Ako som si toto uvedomil, mojim telom prešla taká energia. Zimomriavky som mal po celom tele a slzy v očiach.

Ďalší deň som šiel plávať a mal som na bruchu len zopár bodiek. Spýtal som sa sám seba, že prečo a odpoveď prišla hneď: „Musíš plávať s láskou. S radosťou. Nie s odporom ako v minulosti.“ Trebalo zmeniť postoj.

Vtedy som sa nadobro uzdravil z tejto alergie, chronickej žihľavky. Hurááá. Takto to funguje aj s inými alergiami. Telo s nami len skrz ne komunikuje, že niečo, čo robíme, nie je v poriadku.

Pár krát za život som sa s ňou ešte stretol a vždy to bolo, keď som sa tlačil do niečoho, kde som nemal byť. Prestal som tlačiť, zmizla sama od seba.

Teraz, v 35r. viem, že telo je veľmi múdre, je to veľmi inteligentný stroj, ktorý nám okamžite ukazuje rôznymi “poruchami”, čo v našich životoch nie je v poriadku…

Takto som sa uzdravil z viacerých chorôb, bez liekov, uvedomením si skutočných príčin a následnou zmenou. Postupne ich tu budem zdieľať.

PS: všetky články, ktoré píšem, vychádzajú z mojich vlastných životných skúsenosti.

Neodsudzujem užívanie liekov. Sám som svedkom, že niekedy dokážu doslova zachrániť život. Píšem však o mojej ceste a ako sa podarilo mne uzdraviť. Všetky moje články a videá vychádzajú z toho poznania. Preto v žiadnom prípade neodporúčam vysádzanie liekov a svoj zdravotný stav vždy konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Share This

Páčil sa Vám článok?

Zdieľaním ho ďalej môžete niekomu pomôcť.