Liečenie rukami – ako to začalo?

V hlbokej životnej kríze pár dní dozadu od písania tohto článku som sa pýtal Boha, čo po mne chce a čo mám robiť. V tom ma ako blesk z jasného neba zalial silný vnútorný pocit, že sa mám venovať Liečeniu rukami. Opäť.

Novinkou to nie je. Venoval som sa mu 6 rokov dozadu, niekedy v roku 2018, po uzdravení sa bez liekov z ťažkej depresie, non stop 24 hod. migrén, úzkostí, samovražedných myšlienok, no prosto šialených duševných bolestí. 

Po uzdravení sa mi zmenil celý život. Moje myslenie, postoje k životu a to ako som vnímal nielen seba, ale celý život. Bol to dar a niekoľko z nich som dostal. V tom období som vnímal také veci, ktoré bežne človek nevidí, necíti, nezažíva. Prehĺbilo sa moje vnímanie, pocity, empatia, stal som sa veľmi senzitívny. 

Klient mal zdravotný problém a ja som bez toho aby mi niečo hovoril, vedel čo mu je a čo mu to spôsobuje. K tomu mi neskutočne hriali ruky, sálalo z nich teplo a začal som ich používať spôsobom, ako teraz, len trošku inak. Už ich na nikoho neprikladám a nepoužívam pri tom žiadne okultné techniky ako Reiki, žiadne symboly a podobné veci/techniky. 

Keď je v súlade s Bohom a s plánom každej duše, aby sa vyzdravela, alebo sa zlepšil zdravotný stav, tak sa tak stane. Ak to nie je v súlade, môžem ruky držať nad klientom koľko chcem, nič sa neudeje. Na náhody však neverím, vždy ku mne príde ten, čo má, aby sme si ako duše odovzdali to, čo si máme odovzdať.

Takto som fungoval (pomáhal) asi rok od uzdravenia. Keď moja manželka vážne ochorela, s jej duchom klesal ku dnu aj ten môj. Odpojil som sa od seba, od svojej intuície a duchovne som chradol. Liečivé schopnosti, vďaka ktorým som pomáhal cez terapie, masáže, liečenie rukami, úplne zmizli. 

Padol som úplne na dno, čo bolo v konečnom dôsledku super, lebo z dna vedie len jediná cesta a to hore. Je to dlhší príbeh, ale začal som na sebe opätovne pracovať, prišli ku mne správni ľudia, dostal som sa do správnych situácii, vďaka čomu som duchovne rástol, až sa ako som písal v prvej vete tohto článku, som sa vo vnútornej kríze dozvedel, že moja cesta, ktorá sa niekedy uzavrela, lebo som nebol pripravený, sa opäť otvára. Náznaky a signály mi prišli už oveľa skôr, ale teraz prišiel bod realizácie.

Teraz viem, že toto je len začiatok a postupne sa budú otvárať ďalšie veci, aby som mohol napĺňať svoje poslanie, to prečo som sem prišiel. Viem, že vždy stretnem ľudí, ktorých mám stretnúť a dostanem sa do situácii, do ktorých sa mám dostať. Toto nie je biznis, je to poslanie. Nerobím to však zadarmo, investujem do toho svoj čas, energiu, rovnováha prosto musí byť. To ma život už stihol naučiť 🙂

S mojou manželkou neustále na sebe pracujeme a rastieme spolu. O rok neskôr z nás budú certifikovaní terapeuti a ideme sa do toho ponoriť ešte viac. Úžasné na tom je, že všetko ku nám prichádza samé. Nič netlačíme. Už dávno sme pochopili, že veciam sa najviac darí, keď idú v súlade s Bohom, teda flow, v plnej dôvere vo všetko, čo život prináša.

Tak toto je v skratke vysvetlená moja cesta k Liečeniu rukami. Mám oči, s ktorými vidím. Mám uši, s ktorými počujem a mám srdce, s ktorým jasne cítim, čo a ako mám robiť. Intuícia ma doteraz nesklamala. Vedie ma a ja jej dôverujem. Krásna symbióza.

Na záver napíšem jednu krásnu a zároveň silnú príhodu. Robil som jedno jediné liečenie rukami po dobu 60 minút jednej 80 ročnej pani, ktorá trpela silnými bolesťami viac ako 30 rokov. Dostala aj odporúčania (to ku mne prichádza), čo má vo svojom živote zmeniť, aby sa už nikdy nevrátili. Po 6 mesiacoch mi zavolala, že jej na tých 6 mesiacov zmizli všetky bolesti. To bolo pre mňa WAV. Ale volala mi, že sa jej vrátili. Keď som sa jej spýtal, či zmenila tie veci, povedala, že nie. 

To je ako, keď doktori niekomu vyoperujú nádor, ale keď ten človek nepríde nato, na tú príčinu, ktorá ten nádor vytvorila, tak do nejakého času ho má zase. Len na inom mieste. Alebo sa to ukáže inak. 

Preto sú ľudia chorí, lebo choroba po nich chce, aby sa zmenili. Svoje myšlienky, postoje, aby odpustili, lebo to ich drží v strachu, hneve, smútku a nepochopení života. Keď sú ľudia zdraví, málokto chce robiť nejaké zmeny. Nato sú tu choroby. Šťastný to človek, ktorý robí zmeny za zdravého stavu. 

Liečením rukami sa nejednému človeku dokáže veľmi uľaviť, ale zároveň je veľmi dôležité na sebe pracovať, lebo my sme jediní, ktorí sa vieme uzdraviť. Nikto druhý to za nás nespraví. Iba my sami. 

Viem tomu pomôcť, ukázať Vám smer, ale kráčať musíte sami a pritom nikdy nie ste sami 🙂

Share This

Páčil sa Vám článok?

Zdieľaním ho ďalej môžete niekomu pomôcť.