Reiki, nazývaná kozmická energia… sám som sa musel v minulosti stať jej poskytovateľom, aby som pochopil, čo je vlastne zač. Ľudia sa radi a často odvolávajú nato, že veď používala sa už napr. v Atlantíde. Nielen Reiki, ale aj iné mnohé liečebné metódy. Ale kde je Atlantída teraz? Lemúria alebo kontinent Mu? 

Chápete kam tým mierim? Vidíme, kde sa čo používalo, ale nevidíme kam nás to doviedlo. Nevidíme dôsledky. To, ako keď niekto tvrdí, že pravý liečiteľ by mal robiť zadarmo, lebo aj Ježiš tak robil. Ale aké boli dôsledky? 

Nad dôsledkami sa už málokto zamýšľa. O Reiki sa občas hovorí, alebo som veľa krát počul, že niekto skončil po otvorení kanálu na psychiatrii. Až časom som pochopil, že nie z toho, že sa otvoril, ale z toho koľko negatívnych entít naskákalo dnu. Bytostí, ktoré bežne našimi očami nevidíme. Vníma ich len človek s veľmi vysokým vedomím, ktorý jasne vidí, počuje, cíti.

Neexistuje človek, ktorý používa Reiki, robí veštenia či používa podobné techniky a je zdravý.

Mágia, okultizmus a podobné veci si berú svoju daň. Vo forme zdravia. Máme pocit, že nám hrejú ruky, že pomáhame druhému človeku, ale v skutočnosti chradneme na našom zdraví. 

Pri používaní Reiki do aury klienta vchádzajú „tmavé“ bytosti, ktoré sú energicky podobné jeho strachom, resp. problémom, chorobám, ktoré si prišiel ten človek na túto terapiu vyriešiť. Ľudia sa môžu cítiť malátne, mať mdloby, ako mechom praštení, akoby to ani neboli oni. 

Je pre mňa dôležité poznamenať, že píšem o svojej skúsenosti a ako používanie týchto vecí vnímam ja. Ako ich vidím a cítim. Prajem každému, nech sa riadi svojimi pocitmi a na základe nich nech aj koná. Pôvodne som nechcel na túto tému ani písať článok, ale môj vnútorný hlas je silnejší ako to, čo chce moja hlava 🙂

Občas musíme prejsť aj takýmto skúsenosťami, aby sme mohli vidieť pravdu. Potom je to o našom vedomom rozhodnutí, či zotrváme tam kde sme, alebo z toho vystúpime. 

Nepoužívam žiadne techniky a ani sa nenazývam liečiteľom. Jediný liečiteľ je Boh a keď je to jeho vôľa a je to v súlade s plánom duše, človek sa môže uzdraviť aj z nevyliečiteľnej choroby. Veď sám som toho príkladom.

Share This

Páčil sa Vám článok?

Zdieľaním ho ďalej môžete niekomu pomôcť.